REALBOX, partner Justo logo
Volat

Prodej domu, 129 m², Lom - Neradov

33, Lom, okres Strakonice

2 800 000 Kč2 650 000 Kč

Prodej domu, 129 m², Lom - Neradov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící dům vesnického typu se zahradou osadě Neradov u obce Lom, okres Strakonice.

Užitná plocha obytné části je o celkové výměře 75,2 m² a dispozici 2+1 s příslušenstvím. Funkční celek s obytnou částí tvoří garáž o výměře 16,2 m², sklad (dílna) o výměře 16 m² a dále samostatně stojící přístavek (sklad, kolna, dílna) o výměře 22 m².

V současné době je dům vhodný spíše pro rekreační účely, ale pokud hledáte dům na celoroční bydlení a máte chuť si vybudovat bydlení podle svých představ, tak tento dům je pro vás ideální. V průběhu posledních třiceti let byly v domě prováděny potřebné opravy, například proběhla výměna oken, rekonstrukce vnitřních odpadů, rozvodů tepla a další úpravy.

Pozemek o celkové výměře 711 m² je velice pěkně udržován, je přístupný z obecní komunikace, která je celoročně udržována.

Dům je napojen na vodu z vlastní studny, případně je možné napojit se na obecní vodovod přivedený ke hranici pozemku. Odpad je řešen septikem, vytápění je řešeno elektrokotlem nebo lze topit kamnech na tuhá paliva s rozvodem tepla do topné soustavy, ohřev vody zajišťuje bojler.

Obec Lom se nachází v blízkosti dopravní tepny silnice I/4 a dálnice D4, vedoucí z Prahy jihozápadním směrem. Zároveň je tato vesnička zasazena do krásné jihočeské krajiny, kde jistě každý ihned zapomene na městský ruch a shon. Veškerá občanská vybavenost se nachází v okolních městech Písek, Blatná, Mirovice, atd.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Majitel si vyhrazuje právo prodat svoji nemovitost zájemci, který mu nabídne pro něj nejvýhodnější podmínky. Nejedná se o aukci.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h.

cena
2 800 000 Kč
2 650 000 Kč

adresa
33, Lom, okres Strakonice

ID nabídky
J09280
Stav nabídky
Volné
Stavba
Rodinný dům
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
129 m²
Počet pokojů
3 pokoje
Vybavení
Ano
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha pozemku
711 m²
Garáž
Ano
Počet parkovacích míst
1
Balkón
Ne
Užitná plocha přízemí
75 m²
Podlaží
1
Počet podlaží budovy
1
Topení
Ústřední elektrické
Voda
Místní zdroj
Odpad
Septik
Možnost parkování
Ano
Třída e. náročnosti
G

Další nabídky