REALBOX, partner Justo logo
Volat

Realitní kancelář JUSTO Realbox zahájila svoji působnost na píseckém trhu v druhé polovině roku 2006, a to pod názvem BONUS PÍSEK REAL, a rychle se stala největší realitní kanceláří v regionu.

Zakladatelé společnosti pracují v oboru realit od roku 1997, a to se zkušenostmi jak v Praze, v Brně, tak i v zahraničí. V září roku 2009 došlo k přejmenování na REAL BOX PÍSEK, v dubnu 2016 pak na současný název JUSTO Realbox.

Naší snahou je poskytnout klientům pod jednou střechou celý komplex služeb, tedy jak realitní, tak i finanční služby.

Naše filosofie

K našim klientům se snažíme přistupovat osobně a celou transakcí je provádět tak, aby prodávající klient či pronajímatel neměl naprosto žádné starosti, stačí, aby zpřístupnil nemovitost a zajistil minimum potřebných dokladů, které poradci nejsou schopni zajistit samostatně. U kupujících platí to stejné, opět se snažíme zajistit maximum, jediné, co většinou naši klienti musí udělat sami, je doložení příjmů a identifikačních údajů v případě hypotečního úvěru. V našem týmu pracuje v současné době sedm poradců a externí finanční poradce. Kompletní smluvní dokumentaci a právní servis zajišťuje exklusivně Advokátní kancelář Röhrich, která má své sídlo v sousedství realitní kanceláře. Klientovi tak můžeme zajistit právní servis.

Nemovitosti nabízené naší společností jsou prezentovány na nejnavštěvovanějších realitních serverech. Místním klientům jsou prezentovány na reklamních vývěskách, které jsou umístěny na klíčových místech v Písku. Dále inzerujeme na internetu, v tištěných periodikách, používáme letákové kampaně a jiné marketingové nástroje.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě našich služeb. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Jsme partnerem sítě JUSTOJUSTO

Náš tým